WYNAJEM WÓZKÓW WIDŁOWYCH
WROCŁAW

Witaj na naszej stronie! Oferujemy wynajem wózków widłowych jak również sprzedaż. Dysponujemy sprzętem nowym oraz używanym, a stan aktualnych produktów uzależniony jest od bieżącego zainteresowania naszą ofertą. Co oferujemy?

Sprawdź naszą bieżącą ofertę:

WÓZKI WIDŁOWE

Dostępne w naszej ofercie wózki widłowe są zarówno nowe jak i używane. Jeżeli szukasz sprawdzonego wózka widłowego, na sprzedaż lub wynajem – służymy pomocą. Dajemy wielkie szanse na to, że zostaniemy jednym z ulubionych partnerów Twojej firmy. By tak się stało, jedyne co musisz zrobić to nam zaufać.

Jako profesjonaliści działający na rynku od wielu lat oferujemy doradztwo w zakresie odpowiedniego sprzętu budowlanego i przemysłowego. Dostępne u nas wózki widłowe cechują się bardzo dobrym stanem wynikającym z odpowiedniego serwisu maszyny. Wszystkie nasze wózki posiadają pewną historię pochodzenia i tylko czekają na kolejne działanie.

W przypadku wózków, które można wynająć mówimy o sprzęcie używanym, który jest dostępny na sprzedaż lub wynajem. Tak jak wspomnieliśmy, jest on w stu procentach przygotowany do pracy na rzecz nowego właściciela lub Klienta i nie zawiedzie w najważniejszym momencie.

WÓZKI WIDŁOWE WROCŁAW

Wszystkie nasze wózki widłowe można obejrzeć na terenie Wrocławia na naszym placu, po ówczesnym kontakcie telefonicznym. Przed wizytą na placu tudzież naszym biurze we Wrocławiu, prosimy o kontakt celem ustalenia dostępności wybranego przez Ciebie wózka widłowego.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i dodamy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoja firma pozyskała rzetelnego partnera biznesowego.

Kontakt

Jeśli szukasz sprzętu budowlanego takiego jak koparki, dźwigi, podnośniki, wózki widłowe, zwyżki i inne maszyny, czy to na wynajem czy na sprzedaż skontaktuj się z nami. Doradzimy w optymalnym wyborze, zaproponujemy optymalne rozwiązanie i przede wszystkim – pokażemy nasze maszyny, byś mógł je obejrzeć na żywo.

Adres

Ul. Gwiaździsta 62/12/2
53-413 Wrocław
Your message has been sent. Thank you!