WYNAJEM PODNOŚNIKÓW
WROCŁAW

Potrzebujesz podnośników na realizację projektu czy prac budowlanych? U nas możesz je zakupić lub wynająć na dowolnie wybrany przez Ciebie okres czasu na preferencyjnych i indywidualnych warunkach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno podnośniki nożycowe oraz podnośniki koszowe.

Oferujemy:

Oferowany przez nas sprzęt to sprawdzone i najlepsze maszyny, zarówno nowe i używane. Dostępny sprzęt budowlany w naszej ofercie posiada pełną historię użytkowania, ważne badania oraz jest w 100% sprawny. Używane podnośniki są gotowe do pracy, po przeglądach i kompleksowym serwisie. Zapewniamy sprzęt najwyższej jakości podobnie jak nasz poziom obsługi Klienta i Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz takie marki jak Merlo, Manitou,

SPRZEDAŻ I WYNAJEM PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH

Jeśli potrzebujesz podnośnika koszowego, który wesprze Ciebie i Twoją firmę w ramach konkretnego zlecenia to jesteś w odpowiednim miejscu. Oferujemy:
- sprzedaż podnośników koszowych
- wynajem podnośników koszowych

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie nowy lub używany sprzęt, ale po kompleksowym serwisie, na który udzielamy gwarancji. Jeżeli więc potrzebujesz sprawnej maszyny, która wesprze Cię w nowych projektach i wyzwaniach, jesteśmy do Twojej dyspozycji i zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy i Twojego portfela.

SPRZEDAŻ I WYNAJEM PODNOŚNIKÓW NOŻYCOWYCH

Jeżeli natomiast szukasz podnośnika nożycowego, również służymy pomocą. W naszej ofercie znajdziesz podnośniki nowe i używane, które tylko czekają na nowe zlecenie i wyzwanie. Oferujemy:
- sprzedaż podnośników nożycowych
- wynajem podnośników nożycowych

Dostępny u nas sprzęt jest w pełni gotowy do działania. Oferujemy rozwiązania tymczasowe dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań jak również permanentną sprzedaż danego podnośnika. Wszystko uzależnione jest od Twojej wizji, do której na pewno się dostosujemy, wybierając optymalne rozwiązanie pod względem finansowym.

PODNOŚNIKI TELESKOPOWE

W naszej ofercie znajdziesz różne typu podnośników, w tym również podnośniki teleskopowe. Oferujemy profesjonalny sprzęt, nowy i używany. Zarówno do stałego wykupu jak i na terminowy wynajem, dostosowany do Twoich potrzeb.

Zapewniamy optymalny wybór najlepszego dla Ciebie i Twojej firmy rozwiązania. Wszystkie nasze podnośniki teleskopowe posiadają sprawdzoną historię pochodzenia, mają wykonany kompleksowy przegląd serwisowy i są gotowe do pracy nad kolejnymi realizacjami.

PODNOŚNIKI, ZWYŻKI I DŹWIGI NA NASZYM PLACU WE WROCŁAWIU

Jeśli poszukujesz dźwigu na wynajem lub na sprzedaż, odezwij się do nas. Wszystkie nasze dźwigi, żurawie i podnośniki dostępne są do obejrzenia we Wrocławiu na naszym placu. Dostępność podnośników na wynajem zależy od obecnej sytuacji i dostępności naszych maszyn, które mogą zostać również sprzedane. By poznać obecną ofertę i dopasować ją do Twoich oczekiwań, prosimy o kontakt, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje zapytanie wybierając najlepsze na ten moment rozwiązanie.

Kontakt

Jeśli szukasz sprzętu budowlanego takiego jak koparki, dźwigi, podnośniki, wózki widłowe, zwyżki i inne maszyny, czy to na wynajem czy na sprzedaż skontaktuj się z nami. Doradzimy w optymalnym wyborze, zaproponujemy optymalne rozwiązanie i przede wszystkim – pokażemy nasze maszyny, byś mógł je obejrzeć na żywo.

Adres

Ul. Gwiaździsta 62/12/2
53-413 Wrocław
Your message has been sent. Thank you!