SPRZEDAŻ MASZN BUDOWLANYCH

Szukasz sprawdzonego i pewnego partnera, u którego zakupisz profesjonalne maszyny budowlane. Wolne od wad, usterek czy też podważonej historii pochodzenia? Jeśli tak, witamy Cię na naszej stronie i z dumą informujemy, że sprzedaż maszyn budowlanych to nasza specjalność, a dla Ciebie i Twojej firmy jest to doskonała okazja na zakup maszyn budowlanych – zarówno nowych jak i używanych, ze sprawdzoną i pewną historią pochodzenia oraz skrupulatnym serwisem mechanicznym. Sprzedaż zakup maszyn budowlanych i Twój ewentualny zakup maszyny poprzez naszą markę to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i profesjonalizmu na każdej płaszczyźnie.

A oto co możemy Ci zaproponować:

SPRZEDAŻ KOPAREK

Jeśli szukasz solidnej koparki do swojej firmy, to zdecydowanie znajdziemy coś dla Ciebie w naszej ofercie. Na co dzień posiadamy zarówno nowe jak i używane koparki z kompleksowym serwisem mechanicznym. Sprzęt pochodzi z pewnych źródeł, posiada pełną dokumentację i historię pochodzenia, jest w 100% sprawny i gotów do działania tylko czeka na kolejne zlecenie.

SPRZEDAŻ PODNOŚNIKÓW
– KOSZOWYCH, NOŻYCOWYCH, TELESKOPOWYCH

Nasza oferta sprzedaży na szeroko pojęte podnośniki – zarówno podnośniki koszowe jak i nożycowe dotyczy sprzętu nowego lub używanego, w zależności od dostępności produktu w danym momencie. W ofercie znajdziesz również podnośniki teleskopowe. Co ważne, cały nasz budowlano – przemysłowy asortyment można obejrzeć na terenie Wrocławia. Jeżeli więc zastanawiasz się nad uposażeniem swojej firmy budowlanej w odpowiedni sprzęt to informujemy, że jesteś we właściwym miejscu.

SPRZEDAŻ KOPAREK

Szukasz koparki? Nie zamierzasz jej wynajmować tylko na stałe wdrożyć ją do swojej floty maszyn budowlanych? To świetnie. Sprawdź nasze profesjonalne koparki – zarówno nowe jak i używane. Wachlarz wyboru uzależniony jest od bieżącej oferty, którą stale aktualizujemy. W swojej ofercie posiadamy najlepsze i najbardziej popularne koparki na rynku, które są niezawodne i gotowe do pracy przy każdym wyzwaniu.

SPRZEDAŻ WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Poszukujesz wózka widłowego do swojej firmy? Mamy go dla Ciebie! Sprawdź naszą ofertę wózków widłowych i zapytaj o możliwość dopasowania sprzętu trafiającego w Twój budżet i oczekiwania. Zajmujemy się sprzedażą wózków widłowych zarówno używanych jak i nowych. Skontaktuj się z nami i poznaj obecne możliwości jak również ofertę.

Kontakt

Jeśli szukasz sprzętu budowlanego takiego jak koparki, dźwigi, podnośniki, wózki widłowe, zwyżki i inne maszyny, czy to na wynajem czy na sprzedaż skontaktuj się z nami. Doradzimy w optymalnym wyborze, zaproponujemy optymalne rozwiązanie i przede wszystkim – pokażemy nasze maszyny, byś mógł je obejrzeć na żywo.

Adres

Ul. Gwiaździsta 62/12/2
53-413 Wrocław
Your message has been sent. Thank you!