PODNOŚNIKI TELESKOPOWE
WROCŁAW

Witaj na naszej witrynie. Oferujemy sprzedaż i wynajem sprzętu i maszyn budowlanych oraz przemysłowych. Podnośniki teleskopowe to jeden z elementów naszej oferty. Sprzęt można wynająć na konkretny okres czasu lub zakupić na stałe. Ze swojej strony pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Oferujemy:

WYNAJEM PODNOŚNIKÓW TELESKOPOWYCH

Wszystkie nasze podnośniki teleskopowe będące w naszej ofercie są sprzętem, który jest w pełni sprawny, posiada za sobą kompleksowy serwis oraz jest wolny od wszelkich wad i usterek. Wybierając nasze maszyny budowlane czy sprzęt przemysłowy zyskujesz pewność, że jesteś w rękach odpowiedniego partnera, który wesprze Ciebie i Twoją markę.

Decydując się na wynajem podnośnika teleskopowego możesz liczyć na nasze wsparcie od doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Bez względu na to czy prowadzisz firmę budowlaną czy też nadarzyła się okazja na krótkoterminowe, jednorazowe zlecenie, do którego potrzebujesz podnośnika – my staniemy na wysokości zadania podobnie jak nasz podnośnik.

Czy masz czy nie masz większego doświadczenia w zakresie sprzętu budowlanego czy przemysłowego, tak naprawdę nie ma to dla nas znaczenia. Sztab naszych specjalistów pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie zarówno z perspektywy finansowej jak i docelowego przeznaczenia podnośnika.

SPRZEDAŻ PODNOŚNIKÓW TELESKOPOWYCH

Nasz firma oferuje nie tylko wynajem, ale również sprzedaż podnośników teleskopowych. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, wszystkie nasze podnośniki dostępne w bieżącej jak i przyszłej ofercie, posiadają pewną historię pochodzenia, wszystkie niezbędne dokumenty oraz przeszły kompleksowy serwis naprawczy. Daje to gwarancję niezawodności i bezstresowego korzystania ze sprzętu.

PODNOŚNIKI TELESKOPOWE WE WROCŁAWIU

Przypominamy, że poza aukcjami w Internecie, nasze podnośniki teleskopowe można obejrzeć na naszym placu we Wrocławiu. Jedyna prośba, nim odwiedzisz nas osobiście zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność produktu, którym jesteś zainteresowany, gdyż nasza oferta potrafi zmienić się z dnia na dzień, a sprzęt, którego potrzebujesz, chwilowo może zniknąć przez jego wykup lub wynajem. Skontaktuj się z nami, podobnie jak i plac tak i nasza siedziba zlokalizowana jest w mieście, jakim jest Wrocław.

Kontakt

Jeśli szukasz sprzętu budowlanego takiego jak koparki, dźwigi, podnośniki, wózki widłowe, zwyżki i inne maszyny, czy to na wynajem czy na sprzedaż skontaktuj się z nami. Doradzimy w optymalnym wyborze, zaproponujemy optymalne rozwiązanie i przede wszystkim – pokażemy nasze maszyny, byś mógł je obejrzeć na żywo.

Adres

Ul. Gwiaździsta 62/12/2
53-413 Wrocław
Your message has been sent. Thank you!