UTM EXPERT

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie wysoce wyspecjalizowanego sprzętu budowlanego, a konkretniej rzecz ujmując – w maszynach budowlanych. Oferujemy zarówno sprzedaż i wynajem maszyn nowych jak i używanych takich jak

A oto co znajdziesz w naszej wypożyczalni:

Dostępność produktu uzależniona jest od bieżącej oferty, którą stale modyfikujemy w oparciu o nasze rynkowe działania. By poznać bieżące możliwość przejrzyj naszą ofertę lub zadzwoń do nas. A my dopasujemy nasze możliwości do Twoich potrzeb i oczekiwań niczym szyty na miarę garnitur.

PEWNE POCHODZENIE I HISTORIA MASZYNY

Na rynku bywa różnie, dlatego warto stawiać na sprawdzone firmy oraz partnerów dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Z naszej strony może Cię zapewnić, że maszyny i sprzęt budowlany dostępny w naszej ofercie posiada w pełni udokumentowaną historię. Z reguły jest to sprzęt objęty gwarancją lub serwisem pogwarancyjnym oraz legitymujący się kompleksową dokumentacją oraz historią pochodzenia.

SERWIS I STAN MASZYN BUDOWLANYCH

Sprzęt budowlany i maszyny używane, szczególnie te przygotowane do sprzedaży jak i wynajmu, są w 100% sprawne. Przed sprzedażą i opcją najmu wykonywany jest ich serwis mechaniczny gwarantujący efektywną pracę. Dla Ciebie jest to pewność, że maszyna nie zawiedzie, a Ty dotrzymasz terminu realizacji swojego zlecenia. Dodamy, że oczywistym jest fakt, iż sprzęt nowy jest sprzętem nowym, który dopiero co rozpocznie swoje działania na placu budowy.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA I OFERTY

Nie działamy szablonowo. Każdy Klient dostaje od nas gwarancję indywidualnego podejścia do naszej współpracy. Dzięki temu dostosowujemy odpowiednie rozwiązania do Twoich potrzeb i oczekiwań, a Ty nie przekraczasz budżetu jakim dysponujesz w kwestiach zakupu lub najmu oferowanych przez nas maszyn budowlanych.

Kontakt

Jeśli szukasz sprzętu budowlanego takiego jak koparki, dźwigi, podnośniki, wózki widłowe, zwyżki i inne maszyny, czy to na wynajem czy na sprzedaż skontaktuj się z nami. Doradzimy w optymalnym wyborze, zaproponujemy optymalne rozwiązanie i przede wszystkim – pokażemy nasze maszyny, byś mógł je obejrzeć na żywo.

Adres

Ul. Gwiaździsta 62/12/2
53-413 Wrocław
Your message has been sent. Thank you!